درب-چوبی-آلتن

دکوراسیون داخلی ترمووود

طراحی دکوراسیون داخلی با ترمووود

چوب علاوه بر اینکه یک ماده ی اساسی به کار گرفته شده در ساخت و ساز است بلکه یک جز همیشگی مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی چه در منزل و چه در محل کار به شمار می آید. البته خلاقیت و ایده در طراحی دکوراسیون داخلی ترمووود تاثیر بسیار زیادی دارد. علاوه بر اینکه ترمووود یک متریال طبیعی است، با محیط زیست هم سازگار است و زیبایی چشمگیری دارد. همچنین استفاده از چوب در دکوراسیون گرمای خاصی به محیط می بخشد. ترمووود دارای دوام و کیفیت بالایی می‌باشد که باعث می‌شود این نوع چوب عمر طولانی‌تری نسبت به سایر چوب‌ها نیز داشته باشد. علاوه بر ویژگی‌های گفنه شده، یکی از مزیت‌های مهم ترمووود قابل شستشو بودن آسان آن است که خیال شما را از بابت تمیز کردن و نگهداری آن راحت می‌کند.

 

پروژه دکوراسیون داخلی ترمووود غضنفری

طراحی دکوراسیون داخلی با ترمووود – پروژه  دکوراسیون مکس وود

 

 

برای استفاده از ترمووود در دکوراسیون داخلی باید بدانید که رنگ، سایز و شکل چوب بسیار اهمیت دارد. پس بهتر از قبل از سفارش کمی در مورد این موضوع اطلاعات بدست آورید. ما سعی کردیم در اینجا در مورد ویژگی‌های ترمووود، مزیت‌های استفاده از آن و راهنمایی در مورد انتخاب رنگ و … در انتخاب ترمووود مناسبتان به شما کمک کنیم.

 

هدف از طراحی دکوراسیون داخلی

رنگ دیوار و کاغذ دیواری، رنگ و میزان نور لامپ، پارکت و فرش و چوب دکوراسیون و مبلمان از مواردی هستند که در طراحی داخلی منزل یا محل کار باید به هماهنگی آنها دقت کنید. یکی از راه‌های بررسی همگونی رنگ و نقش این کالاها طراحی مالتی مدیا با استفاده از تصاویر این کالاها است تا بتوانید فضای مورد نظرتان را شبیه سازی کنید. البته این کار توسط طراح دکوراسیونتان انجام می‌شود.

 

آرایش رنگی فضای داخلی با ترمووود

اگر می‌خواهید برای دکوراسیون داخلی خود از ترمووود استفاده کنید و دوست دارید محیط اتاقتان باز، خنک و دلپسند باشد باید از ترمووود روشن و طبیعی استفاده کنید. چنانچه تمایل دارید فضای اتاقتان هنری و جالب توجه باشد باید از چوب های تیره ی رنگی که گویای احساسات باشد، استفاده کنید. در زمان طراحی فضای داخلی آشپزخانه می‌بایست جایگاه هر یک از لوازم برقی تعیین گردد. بطور مثال یک طراح دکوراسیون داخلی می تواند از یک پیشخوان و چهار نشمینگاه در اشکال متفاوت برای به وجود آوردن فضای دلگرم و احساسی استفاده کند.

پروژه پوشش دیوار اپن آشپزخانه ترمووود صفری

دکوراسیون داخلی ترمووود – پروژه مکس وود

استفاده از ترمووود در اثاثیه منزل

استفاده از ترمووود در اثاثیه منزل

استفاده از ترمووود در اثاثیه منزل

استفاده از ترمووود در اثاثیه نه تنها باعث هارمونی جالب لوازم می شود بلکه باعث می‌شود همه‌چیز به طور جالبی ساده به نظر می رسد. صندلی و نیمکت چوبی در دو طراحی داخلی مدرن و معاصر به کار گرفته می‌شوند. ترکیب رنگ خنثی چوب با ظروف پولاد ضد زنگ انتخاب مناسبی برای طرح های مدرن و یا سنتی به شمار می‌آید. توجه کنید که طراحی اثاثیه ی منزل نباید خسته کننده به نظر برسد، بلکه باید انرژی مثبت بدهد.