لوناوود

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی google

فهرست مقاله

لوناوود-آلتن

فنلاند سرزمين هزار درياچه با طبيعتي پوشيده از جنگل هاي سرسبز و انبوه، قطب تكنولوژيكي صنعت چوب جهان مي‌باشد.در طول ساليان متمادي، آب و هواي اقليم شمالي، چوب هاي طبيعي را که تحت عنوان چوب فنلاندی شناخته می شوند، بادوام و باكيفيت به وجود آورده است. شرکت لوناوود فنلاند به خوبی توانسته است با استفاده از این اقلیم وارد صنعت چوب شود و از آن استفاده کند.

لونا وود فنلاند


شرکت لوناوود پیشگام در اصلاح حرارتی چوب است و به عنوان رهبر جهانی ترمووود بازار شناخته می‌شود.

چشم انداز این شرکت بر اساس محصولات با کیفیت بالا، خدمات مشتری مطمئن و کارمندان حرفه‌ای با استانداردهای جهانی است.

ظرفیت تولید سالانه لوناوود فنلاند 150،000 متر مکعب است و این شرکت صادرات جهانی به تمامی نقاط دنیا دارد.

لونا وود شرکتی با دید بلندمدت و هدفمند است که بالغ بر 100 متخصص در فنلاند در بخش‌های مختلف خود اعم از کارخانه‌های تولید و دفتر مرکزی شرکت دارد.

همچنین به دلیل حجم صادرات بالای آن، نیروهای متخصص فروش مختلفی برای بازارهای صادراتی اصلی خود دارد تا رابطه شرکت را با توزیع کنندگان جهانی خود شکل دهند.

یکی از بازارهای مهم صادراتی این شرکت آسیا و به طور خاص خاورمیانه است که قدیمی‌ترین نماینده و عامل اصلی این شرکت در ایران، شرکت آلتن می‌باشد.

آلتن که به دلیل سابقه طولانی 16 ساله خود در واردات محصولات لونا وود فنلاند و استفاده از آن در محصولات خود به همین نام لوناوود نیز در ایران مطرح شده است، مجری انواع پروژه‌های ترمووود در مناطق مختلف کشور ایران می‌باشد.

آلتن عضو رسمی انجمن ترمووود فنلاند نیز می‌باشد.

ترموود فنلاندی

یکی از محصولات اصلی شرکت لوناوود فنلاند، ترمووود است. به عنوان اولين و بزرگترين كارخانه ترمووود در دنيا، لوناوود معرف تخصص در زمينه عمل‌آوري چوب ترمو(Thermowood) با كيفيت بالا مي‌باشد.

لونا وود صرفا از بهترين مواد خام، مقاوم و داراي كيفيت بالا تحت گواهينامه PEFC به عنوان ماده اوليه استفاده مي‌نمايد.

رعايت استانداردهاي بسيار بالا در توليد، تنوع گسترده محصولات و طيف وسيع، لوناوود را به يك پديده جهاني در صنعت چوب فضاي باز تبديل كرده است.

 

1 1 رای
رتبه بندی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات

تماس با کارشناسان ما جهت خرید و مشاوره

مقالات مرتبط