آلتن پیشگام در تولید محصولات چوبی ساختمان   شماره تماس: 26851503-021

محصولات آلتن

مجموعه آلتن با سابقه بیش از 16 سال تولید و صادرات محصولات چوبی درجه یک با کیفیت جهانی، اکنون سبد گسترده‌ای از انواع محصولات چوبی را به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه می‌کند و تا مرحله اتمام و تحویل نهایی پروژه، در کنار آنهاست.

سابقه طولانی آلتن در صنعت چوب سبب شده است تا این شرکت با بهره‌گیری از تجربه کارشناسان فروش و مهندسان فنی خود بتواند تنوع محصولات چوبی خود را افزایش دهد و اکنون محصولات آلتن در بیش از 7 نوع محصول و سرویس ویژه، پاسخگوی نیازهای مشتریان این صنعت بزرگ باشد.

thermowood

ترمووود لوناوود

ترمووود (ترموچوب) جدیدترین روش مقاوم سازی چوب برای استفاده در فضای باز مانند نمای چوبی ساختمان می‌باشد. درواقع ترمووود همان چوب طبیعی است که در اثر فرایندهای حرارتی با بخار آب و گردش هوا خشک شده و ساختار سلولی آن تغییر پیدا کرده است.
آلتن به عنوان اولین واردکننده ترمووود لوناوود از شرکت لوناوود فنلاند شناخته‌شده‌ ترین برند کشور در این حوزه با قدمت 16 ساله است.
ترموود شرایط جوی مختلف مقاوم می‌باشد، عایق بسیار خوب گرما است و ابعاد آن در گذر زمان تغییر نمی‌کند که به همین خاطر بسیار ویژه و قابل استفاده در نقاط مختلف کشور است. ترمووود لوناوود مصارف بسیار متعددی مانند نمای چوبی ساختمان (نما چوب بیرونی و داخلی)، قرنیز چوبی و آلاچیق و پرگولا دارد که آلتن مجری پروژه‌های تمامی این محصولات می‌باشد.
ترمووود لوناوود شناخته‌شده ترین و باسابقه‌ ترین محصول آلتن است!
توضیحات ترموود، ویژگی‌های منحصربفرد و موارد استفاده آن را در صفحه ترمووود لوناوود ببینید.

درب چوبی

یکی از اصلی‌ترین محصولات آلتن، انواع درب چوبی ساختمان با کیفیت و اصالت مختص خود برند آلتن است که برای مشتریان ارائه می‌شود. درب چوبی با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات و تکنولوژی‌های کارخانه مجموعه ساخته می‌شود و زیرنظر متخصصان این صنعت طراحی و تولید می‌شوند.
در های چوبی آلتن در دو دسته کلی درب تمام چوب و درب پرسی تقسیم‌بندی می‌شوند که هر یک از این دو نوع درب، ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند و کاربرد متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند.
یکی از مزایای اصلی درب چوبی آلتن، قابلیت شخصی سازی این درها می‌باشد که کارخانه آلتن می‌تواند درها را براساس سلیقه و نیاز مشتری در طرح و جنس و رنگ موردنظر هرکس بسازد و تحویل مشتریان دهد.
درب چوبی آلتن
درب های چوبی آلتن را می‌توانید خودتان سفارش دهید!
توضیحات انواع در های چوبی و ویژگی‌های هر یک را در صفحه درب چوبی آلتن ببینید.
پروژه تایل چوبی

تایل چوبی

تایل چوبی درواقع همان ترمووود است که بر کف نصب می‌شود، اما برخلاف ترمو، تایل نیازی به عملیات زیرسازی و هزینه‌ها و زمان صرف شده‌ی آن ندارد. این امر سبب می‌شود تا هزینه تایل کاهش قیمت بیش از 33% نسبت به نمونه مشابه ترمووود داشته باشد.
تایل چوبی را می‌توان با سرعت بسیار زیادی نصب کرد که در مدت اجرای پروژه تاثیر بسزایی دارد. همچنین تایل چوبی آلتن را می‌توان پس از نصب، در هر زمانی به دلخواه دوباره جدا کرد و آن را انتقال داد تا دوباره در جایی دیگر استفاده و نصب شود. این عملیات هیچگونه خللی در این تایل‌ ها به وجود نمی‌آورد و بدون هیچ مشکلی می‌توان این کار را انجام داد.
تایل چوبی جدیدترین محصول آلتن است!
توضیحات جزئی این محصول و مزایای آن نسبت به نمونه مشابه ترموچوب را در صفحه تایل چوبی آلتن ببینید.

ترمیم و اصلاح رنگ چوب (ریکوت)

آلتن در راستای حل مشکل رنگ‌ورورفتگی چوب و نمای چوبی ترمو ، خدمت جدید خود را تحت عنوان ترمیم و اصلاح رنگ چوب ترمووود یا ریکوت (Recoat) معرفی کرده است.
کارشناسان فنی آلتن به دلیل سابقه طولانی خود در زمینه اجرا و ساخت پروژه‌های نمای چوبی ساختمان و ترمووود، به تمامی جزئیات این نماهای چوبی و فرایند از بین رفتن رنگ چوب آنها مسلط هستند که سبب می‌شود تا با کارایی و دقت بالا بتوانند پروژه‌های ترمیم و رنگ کاری مجدد چوب ترموود را در کمترین زمان و با هزینه نازل اجرا کنند.
recoat
ترمیم و رنگ کاری دوباره چوب جدیدترین خدمت آلتن است!
دلایل نیاز به رنگ کاری دوباره چوب ترمو و جزئیات این خدمت را در صفحه ترمیم رنگ چوب ترمو ببینید.
پارکت-آلتن

سایر محصولات آلتن : پارکت چوبی

از دیگر محصولات آلتن، پارکت های چوبی آلتن هستند که با چوب کاملا طبیعی ساخته می شوند و تمام چوب (Solid) هستند. پارکت های تمام چوب در دو نوع (Tile) تایل و فاق و زبانه (Tongue & Groove) تولید می‌شوند. این نوع پارکت های چوبی از گونه‌های راش، گردو، بلوط و … تولید می‌شوند و لایه حفاظتی سطحی (پوششی) آنها از رنگ‌های پلی اورتان ضدخش می‌باشد.
پارکت چوبی تایل در ابعاد 60×60 ،70×70 و 50×50 سانتیمتر با ضخامت 8-16 میلیمتر تولید می‌شوند و نصب کلیه پارکت های چوبی با چسب مخصوص پارکت صورت می‌گیرد.  
زیرسازی کلیه پارکت‌ های چوبی آلتن سطح تراز سیمانی، بتونی، سنگ یا موزاییک سیاه غیرآهکی و سرامیک بدون لعاب می‌باشد.
ترمیم و رنگ کاری دوباره چوب جدیدترین خدمت آلتن است!
دلایل نیاز به رنگ کاری دوباره چوب ترمو و جزئیات این خدمت را در صفحه ترمیم رنگ چوب ترمو ببینید.

سایر محصولات آلتن :قرنیز چوبی

قرنیز در واقع لایه یا نوار کوچکی از جنس چوب، پلاستیک یا سنگ می‌باشد که در پایین‌ترین نقاط دیوار اتاق، در مرز کف و دیوار اتاق نصب می‌شوند. قرنیزها با پوشاندن لایه بیرونی دیوار، آن را از صدمات مختلف فیزیکی مانند برخورد اجسام و موادی که ممکن است منجر به پوسیدگی یا زخمی شدن دیوار شود محافظت می‌کند. قرنیزهای چوبی آلتن با کیفیت ساخت بالا و زیبایی که به کف اتاق می‌دهند، جزو پرطرفدارترین و محبوب‌ترین انواع قرنیزها می‌باشند. این امر خصوصا برای اتاق‌هایی که کفپوش پارکت چوبی دارند به چشم می‌آید و کاربرد قرنیز چوبی در اینگونه خانه‌ها بسیار بیشتر است. جنس قرنیز چوبی آلتن می‌تواند از انواع چوب باشد که ترمووود لوناوود نیز از جمله این گونه‌هاست.
قرنیزهای چوبی آلتن با کیفیت ساخت بالا و زیبایی که به کف اتاق می‌دهند، جزو پرطرفدارترین و محبوب‌ترین انواع قرنیزها می‌باشند. این امر خصوصا برای اتاق‌هایی که کفپوش پارکت چوبی دارند به چشم می‌آید و کاربرد قرنیز چوبی در اینگونه خانه‌ها بسیار بیشتر است. جنس قرنیز چوبی آلتن می‌تواند از انواع چوب باشد که ترمووود لوناوود نیز از جمله این گونه‌هاست.
قرنیز-آلتن
ارتباط با کارشناسان