آلتن پیشگام در تولید محصولات چوبی ساختمان   شماره تماس: 26851503-021

3

دریافت نشان افتخار کیفیت برتر در یکی از پروژه آلتن

بدینوسیله به اطلاع می رساند ساختمان شهاب قزوین متعلق به جناب آقای عمید شهاب با نصب چوبهای تومو لوناوود فنلاند، مفتخر به دریافت نشان افتخار کیفیت برتر گردید.

دعوت مدیران لوناوود فنلاند از مدیران شرکت چوبین سازه

بدینوسیله به اطلاع می رساند مدیران لوناوود فنلاند از مدیران شرکت چوبین سازه نمای پارسا جهت بازدید از کارخانه ی لوناوود فنلاند در آبان ماه 1396 دعوت به عمل آورده اند.

 

lunawood

ارائه تمامی محصولات شرکت با گرید A

به اطلاع مشتریان عزیز میرساند که شرکت چوبین سازه نمای پارسا ،فقط و فقط ارائه دهنده ی گرید A محصولات خود می باشد.

ارائه تمامی محصولات شرکت با گرید A

نمایشگاه صنعت ساختمان

آلتن(لوناوود) همانند سالیان قبل با شما و با محصولات جدید و منحصر به فرد در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان با هفده درصد تخفیف ویژه نمایشگاه به مدت هفده روز(تا پایان روز 96/06/06)، پذیرای شما در فضای باز ضلع شمال سالن میلاد 21-24 مرداد ماه می باشد.

بروز رسانی برخی تصاویر پروژه های ترموود و نمای چوبی ساختمان

به اطلاع کاربران گرامی میرساند تصاویر تعدادی از پروژه های در حال اجرا و انجام شده ترمووود و نمای چوبی ساختمان در قسمت پروژه ها بروزرسانی شد. جهت مشاهده این تصاویر میتوانید به بخش پروژه ها مراجعه نمایید.

قطع همکاری با نمایندگی سابق استان فارس

بدینوسیله به اطلاع عموم می رساند که شرکت چوبین سازه نمای پارسا،نماینده ی رسمی لوناوود فنلاند،همکاری خود را با نمایندگی سابق استان فارس به مدیریت آقای نوید رضا سلاحی (شرکت تجهیزات نوین ساختمان) از ابتدای سال 1396 قطع نموده و ایشان مجاز به عرضه و فروش محصولات این شرکت نمی باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید.
تلفن های تماس: 02126851523-02126851503

 

تغییر ساختار وب سایت

شرکت چوبین سازه نمای پارسا با برند ALTEN ،اولین وارد کننده ی ترمووود با نام تجاری LUNAWOOD در ایران،اقدام به ارائه ی دو محصول جدید مخصوص فضای داخلی با نام ALTEN DECO و فضای خارجی با ویژگی منحصر به فرد برای اولین بار در ایران و آسیا با نام ALTEN TEX نموده است.

در این راستا تغییراتی در ساختار وب سایت در حال انجام است که بزودی در وب سایت شرکت میتوانید مشاهده نمایید.

لوگو آلتن
ارتباط با کارشناسان