آلتن پیشگام در تولید محصولات چوبی ساختمان   شماره تماس: 26851503-021

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز92

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان استان فارس با حمایت برخی ادارات استان در تاریخ 6 الی 10 خرداد در محل دائمی نمایشگاه – شهرک گلستان برگزار گردید . گروه تجهیزات نوین ساختمان نماینده انحصاری لوناوود در استان فارس با حمایت دفتر مرکزی پیرو سیاست های گسترش بازار و جهت معرفی و ارائه تنوع محصولات ترمووود لوناوود فنلاند در این نمایشگاه شرکت نمود.

در مراسم افتتاحیه مقامات تراز اول استان در غرفه لوناوود حضور یافتند و ضمن استقبال از محصولات ترموچوب ها ، ابراز امیدواری کردند که بتوانند در پروژه های دکوراسیون و نمای ساختمان از محصولات لوناوود استفاده نمایند .

لازم به ذکر است 206 شرکت بزرگ و کوچک و کارخانجات مصالح ساختمانی در این نمایشگاه حضور یافتند که از این تعداد سه شرکت در حوزه انواع چوب های نما  فعالیت می کنند و نمایندگی انحصاری استان فارس در این نمایشگاه تخفیف ویژه 5% را برای جلب رضایت هرچه بیشتر همکاران لحاظ نمود.  در پی حضورپررنگ لوناوود در این  نمایشگاه  افتخار آشنایی و همکاری با چندین شرکت عمرانی و ساختمانی و مهندسان بنام استان فارس را داشتیم.

در مراسم اختتامیه لوح تندیس غرفه ممتاز نمایشگاه صنعت ساختمان استان فارس  توسط نماینده مجلس شورای اسلامی استان فارس جناب آقای دکتر قادری به مدیریت نمایندگی لوناوود استان فارس  جناب آقای مهندس نوید رضا سلاحی اعطا گردید .

ارتباط با کارشناسان