آلتن پیشگام در تولید محصولات چوبی ساختمان   شماره تماس: 26851503-021

FerroMetalCompany

اتصالات فرومتال

فرومتال در سال 1976 در شرکت Nurmijarvi واقع درکشور فنلاند تاسیس گردید. فرومتال که در اصل بخشی از گروه مشهور ورث (Wurth) می باشد، به عنوان شرکت پیشرو در ارائه انواع پیچ و اتصالات شناخته شده است.
طبق ارزیابی نظر مشتریانِ بازارهای هدف این شرکت، اتصالات و بست های ارائه شده توسط این شرکت بسیار قابل اعتماد و حرفه ای می باشند. از شایستگی های محوری این شرکت می توان به قابلیت انعطاف پذیری آن اشاره نمود. در حقیقت این شرکت، خود را با تقاضای مشتری و مدل عملیاتی مورد درخواست وی سازگار می نماید. بدیهی است که این قابلیت در حرفه اتصالات، جز در سایه دانش فنی کافی در زمینه چگونگی تدارک سازی بهینه و موجودی کافی، امکان پذیر نخواهد بود. تدارک‌‌بینی بهینه با تحویل سریع و به موقع محصولات شرکت به مشتریان معنا می یابد و در زمینه موجودی کافی فرومتال می توان گفت که طبق اعلام این شرکت، حدود 20.000 قطعه از از هر نوع محصول از مجموعه محصولات آن به عنوان ذخیره ایمنی در انبار ذخیره می گردد. مشتریان این شرکت در دو دسته مشتریان صنعتی و بخش ساخت و ساز طبقه بندی می شوند.

فرومتال به مشتریان صنعتی خود دامنه وسیعی از انواع محصولات و اتصالات را ارائه می دهد و در کنار آن هزاران خدمت ویژه مشتریان خاص را ارائه می دهد (همچون خرید، انبار و توزیع متناسب با نیاز مشتری). همچنین به مشتریان بخش ساخت و ساز، انواع اتصالات متناسب برای ساخت ساختمان های جدید و نیز بازسازی نمای ساختمان ها (شامل نمای داخلی و نمای خارجی) عرضه می کند.

منبع : ferrometal.fi

ارتباط با کارشناسان