آلتن پیشگام در تولید محصولات چوبی ساختمان   شماره تماس: 26851503-021

تامین کنندگان

شرکت‌های تامین کننده شرکت چوبین سازه نمای پارسی(لوناوود)

لوناوود (Lunawood)

كارخانه لوناوود در سال 2002 به عنوان اولين و بزرگترين كارخانه ترمووود در دنيا تاسيس گرديد. لوناوود معرف تخصص در زمينه عمل‌آوري چوب ترمو(Thermo Wood) با كيفيت بالا است.
لوناوود فقط از بهترين مواد خام، مقاوم و داراي كيفيت بالا تحت گواهينامه PEFC به عنوان ماده اوليه استفاده مي‌نمايد. رعايت استانداردهاي بسيار بالا در توليد، تنوع گسترده محصولات و طيف وسيع، لوناوود را به يك پديده جهاني در صنعت چوب فضاي باز تبديل كرده است.
لوناوود با دارا بودن سه خط توليد ( تونل 105 متري حرارتي ) و با توليد ساليانه 80.000 متر مكعب ماده خام دامنه عرضه محصولات خود را در اكثر بازارهاي جهاني به ويژه آمريكا و اروپا توسعه بخشيده است. جايگاه و رشد قوي لوناوود در رهبري بازارهاي جهاني به خاطر دارا بودن رتبه اول در مديريت كيفيت محصولات مي باشد.
مواد خام مورد استفاده: كاج اسكانديناوي، نوئل، آسپن، توس، كاج رادياتا و زبان گنجشك مي باشند.

لوناوود عضو رسمی انجمن ترمووود فنلاند می‌باشد.

mohr taeediye

رنگ تیکوریلا (Tikkurila)

شرکت فنلاندی تیکوریلا از زمان تاسیس خود در سال 1862 تاکنون دامنه وسیعی از رنگ‌های ساختمانی را برای مصرف کنندگان نهایی و کاربران حرفه ای ارائه نموده است. این رنگ های ارائه شده علاوه بر زینت بخشیدن به سطوح، نقش حفاظت از سطوح را نیز بازی می کنند.

همچنین این شرکت طیف وسیعی از رنگ‌ها را برای پوشش سطوح چوبی و فلزی ارائه می‌کند که بنا به گستردگی شرکت تیکوریلا با 3551 پرسنل و دارا بودن 11 خط تولید در هشت کشور مختلف، این امر چندان دور از انتظار نیست. درآمد شرکتِ شناخته‌شده‌ و بزرگ تیکوریلا که بازار هدف خود را بازار جهانی قرار داده است، در سال 2011 برابر با 643.7 میلیون یورو بوده است. بر همین اساس این شرکت موقعیت خود را در بازارهای هدف خود (بر حسب درآمد اکتسابی از مناطق ذکر شده) به ترتیب زیر اعلام نموده است:

  • رتبه اول در بازارهای فنلاند، سوئد، روسیه و کشورهای بالتیک
  • رتبه چهارم در لهستان
  • رتبه هشتم در اروپا
  • رتبه 25 در سراسر دنیا.

پارکت و دکورهای سرنزو (Serenzo)

اطلاعات شرکت سرنزو بزودی قابل مشاهده خواهد بود

پارکت پارلا (Parla)

شرکت فنلاندی پارلا(Parla)، زیرمجموعه شرکت OR Group می باشد که به تولید پارکت های چوبی می پردازد. شعار این شرکت ارائه مجموعه ای از پارکت های چوبی هم برای دست یابی به دکوراسیون مدرن و هم برای دست‌یابی به دکوراسیون سنتی می‌باشد. این شرکت انواع پارکت ها را در رنگ ها و طرح های متفاوت و گونه های چوبی متفاوت و متنوع ارائه می‌دهد.

  • پارکت های سه نواره
  • پارکت های تک نواره
  • پارکت هایی در طرح های مد روز

پارکت پارلکف پوش های فلورین (Florian)

اطلاعات شرکت فلورین بزودی قابل مشاهده خواهد بود.

Ua Floors

اطلاعات شرکت Ua Floors بزودی قابل مشاهده خواهد بود.

پیچ و اتصالات (Ferometal)

فِرومتال به مشتریان صنعتی خود دامنه وسیعی از انواع محصولات و اتصالات را ارائه می دهد و در کنار آن هزاران خدمت، ویژه مشتریان خاص (همچون خرید، انبار و توزیع متناسب با نیاز مشتری)را ارائه می دهد . همچنین به مشتریان بخش ساخت و ساز، انواع اتصالات متناسب برای ساخت ساختمان های جدید و نیز بازسازی نمای ساختمان ها (شامل نمای داخلی و نمای خارجی) عرضه می کند.

پیچ و اتصالات لونا گاردن (LunaGarden)

چوبین سازه نمای پارسا خط تولید مبلمان فضای باز را با استفاده از چوب های فناوری شده (ترمووود) لوناوود فنلاند آغاز نموده است. هدف ازاین کار گسترش تنوع محصولات ترمووود و معرفی هرچه بیشتر و بهتر این چوب ها به بازار است. مراحل تولید مبلمان فضای باز با نام لونا گاردن از طراحی تا ساخت در گروه پارسا توسط کارشناسان و مهندسان با سابقه انجام می‌پذیرد.

ارتباط با کارشناسان