آلتن پیشگام در تولید محصولات چوبی ساختمان   شماره تماس: 26851503-021

ترمیم و اصلاح رنگ چوب (Recoat)

ترمیم و اصلاح رنگ چوب

نیاز به رنگ کاری دوباره چوب

نمای ساختمان ها و به طور کلی هر آنچه در معرض نور مستقیم خورشید قرار می‌گیرد پس از گذشت زمان، جلوه و رنگ اصلی خود را از دست می‌دهد. در برخی موارد این رنگ‌ورورفتگی شدیدتر و پس از گذشت زمان کمتری رخ می‌دهد که نتیجه‌‌ی عدم به‌کارگیری مصالح و مواد مرغوب و مقاوم دربرابر حرارت و نور خورشید است.

چوب و به طور خاص‌ نمای چوبی ساختمان نیز از این قاعده مستثنی نیست. با اینکه کیفیت چوب به کار رفته در نما و رنگ‌کاری اولیه در شدت و مدت زمان این مسئله بسیار موثر است، اما به هرحال اشعه uv نور خورشید، پس از چند سال رنگ چوب را به خاکستری مبدل می‌کند و زیبایی و جلوه نمای ساختمان و چوب را می‌گیرد.

این تغییر رنگ و از جلا افتادن چوب که در زیبایی تاثیر بسزایی دارد و از دلایل اصلی استفاده از چوب نیز می‌باشد، اجتناب‌ناپذیر است اما راه‌حل‌هایی برای حفظ این زیبایی و اصالت نیز وجود دارد.

ترمیم رنگ چوب ترمووود (Recoat)

آلتن در راستای حل مشکل رنگ‌ورورفتگی چوب و نمای چوبی ترمو، خدمت جدید خود را تحت عنوان ترمیم و اصلاح رنگ چوب ترمووود یا ریکوت (Recoat) معرفی می‌کند.

با سابقه طولانی مدت آلتن در زمینه اجرا و ساخت پروژه‌های نمای چوبی ساختمان و ترمووود لوناوود، کارشناسان فنی شرکت به تمامی جزئیات این نماهای چوبی و فرایند از بین رفتن رنگ چوب آنها مسلط هستند و با کارایی و دقت بالا می‌توانند پروژه‌های ترمیم و رنگ کاری چوب ترموود را تماما اجرا کنند.

رنگ استفاده شده در این پروژه همان رنگ اصلی خود آلتن است که در سفارشات چوب ترمووود لوناوود روی محصولات اصلی شرکت در مراحل انتهایی تحویل محصول زده می‌شود.

پس از شناسایی و بررسی نمای ساختمان، کار رنگ کاری مجدد چوب ترمو آغاز می‌شود و در طی مدت کوتاهی، رنگ اصلی و زیبایی اولیه چوب به ساختمان برمی‌گردد و نمای ساختمان مثل روز اول خود خواهد شد.

recoat-project
ترمیم رنگ چوب (Recoat) جدیدترین خدمت آلتن است!
هرآنچه از این خدمت می‌خواهید بدانید را از کارشناسان ما بپرسید.

ویژگی‌های خدمت ترمیم و اصلاح رنگ چوب آلتن (ریکوت)

به‌کارگیری رنگ اصلی محصولات آلتن

کیفیت رنگ استفاده شده در محصولات ساخته شده از چوب ترمووود، نقش کلیدی در شدت رنگ‌وروفتگی و زمان رنگ‌ کاری مجدد دارد. هرچه رنگ به کار رفته در محصول مرغوب‌تر باشد، نیاز به رنگ کاری مجدد به تاخیر می‌افتد.

آلتن با استفاده از مرغوب‌ترین رنگ‌ موجود در بازار، محصولات ترمووود لوناوود خود را ارائه می‌کند که تا حد ممکن جلوه‌ی چوب ترمو را نگه می‌دارد و از همین رنگ اصلی در پروژه‌های ترمیم و اصلاح رنگ استفاده می‌کند تا ترموود بهترین عملکرد خود را در مواجهه با نور خورشید داشته باشد.

درخشان و زیبا مثل روز اول

چوب ترمووود جزو معدود مصالحی است که پس از تابش نور خورشید و انجام رنگ کاری مجدد می‌تواند عینا به حالت و جلای روز اول خود برگردد.

فرایند رنگ کاری مجدد و ترمیم چوب ترمو براساس استاندارد کیفی آلتن که نمایانگر حضور متمادی این شرکت در زمینه ساخت و اجرای پروژه‌های چوبی و ترمووود لوناوود است، انجام می‌شود و پس از اتمام و تحویل کار به مشتری، چوب ترموود دقیقا مثل روز اول خود زیبا و درخشان خواهد شد.

انجام پروژه با هزینه نازل در سریع‌ترین زمان

پروژه‌های ترمیم و اصلاح رنگ چوب آلتن تماما توسط خود شرکت و با هزینه کم در سریع‌ترین زمان ممکن و با استفاده از تجهیزات اصلی شرکت که در پروژه‌های اصلی محصولات استفاده می‌شود، اجرا می‌شود.

تمام فرایند پروژه‌های ترمیم رنگ (ریکوت) از اولین گام شروع رنگ‌ کاری تا پایان پروژه و تحویل کار، زیرنظر کارشناسان فنی شرکت که سابقه طولانی در اجرای پروژه‌های ترمووود دارند انجام می‌شود.

موارد استفاده ترمیم و رنگ کاری مجدد چوب (Recoat)

به طور کلی، هر آنچه از جنس چوب ترمووود توسط هر شرکتی ساخته شده باشد را آلتن می‌تواند با رنگ‌ کاری دوباره و ترمیم آن، به زیبایی و اصالت اولیه ترمو بازگرداند. نمونه‌هایی از این کاربرد اصلاح رنگ موارد زیر هستند :

  • نمای چوبی ساختمان
  • کفپوش‌های چوبی
  • آلاچیق‌ و پرگولا
  • مبلمان‌های چوبی
  • قرنیز چوبی
  • و …
زنده شدن دوباره چوب ترمووود را در پروژه‌های ترمیم و اصلاح رنگ آلتن ( Recoat) ببینید!
آلتن مجری پروژه‌های رنگ کاری مجدد چوب ترمو در سطح کشور است.